"СПД Ромашко"

  Одесса  +380 48 706 25 75
               +380 97 000 30 93
            
j@romashko.com.ua
   Киев   
              +380 050 352 17 55
              +380 097 117 33 87
 
  vladimir@romashko.com.ua


  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Главная Новости Новости Мінфін скоротив перелік документів, необхідних для завершення держконтролю на митниці
Мінфін скоротив перелік документів, необхідних для завершення держконтролю на митниці
altУ рамках системного реформування митниці та удосконалення механізму «єдиного вікна» Мінфін оновив Перелік документів, необхідних для подання контролюючому органу для завершення державного контролю

У рамках системного реформування митниці та удосконаленням механізму «єдиного вікна» Мінфін наказом від 16.03.2018 р. №368 оновив перелік документів, які необхідно подати певному контролюючому органові для завершення відповідного виду державного контролю:  санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного видів держконтролю.

Перелік документів та/або відомостей, які необхідно подати відповідному контролюючому органові для завершення відповідного виду державного контролю>>


Серед нововведень, порівняно з діючим на сьогодні переліком документів:
  •     перелік документів в розрізі товарів та видів контролю диференційовано за напрямками переміщення товарів на ввезення, вивезення, транзит;
  •     вказано підстави для необхідності надання контролюючому органові певного документу (посилання на певний закон, постанову Уряду, наказ відповідного міністерства);
  •     значно скорочено перелік документів, які необхідно подати для завершення екологічного контролю.
Як вважають у Мінфіні, таким чином новий наказ спрощує ведення зовнішньоекономічної діяльності та прискорює процес взаємодії підприємств і органів державної влади, які здійснюють ті чи інші види державного контролю. «Для прикладу, за товарами, що являють собою небезпечні вантажі – скорочено кількість документів з 10-11 до 2-3, у разі якщо підприємством надана згода на передання контролюючому органу відомостей, які зазначені в попередній або періодичній митній декларації (крім відомостей про вартість товарів)».

У Міністерстві повідомляють, що наразі ще тривають консультації з Мінприроди та Держекоінспекцією щодо переліку товарів, які мають бути об’єктами екологічного контролю.

Після внесення відповідних змін до Переліку товарів, що підлягають державному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю), затвердженого постановою КМУ від 05.10.2011 р. № 1031, будуть внесені подальші відповідні зміни до наказу Мінфіну щодо Переліку документів, які необхідно подати відповідному контролюючому органові для завершення відповідного виду державного контролю.

Зверніть увагу!Цей наказ Мінфіну є нормативно-технічним документом, тобто не встановлює жодних нових правових норм, а носить суто довідковий характер, і вступить в силу з дня його опублікування Державною фіскальною службою.

Наразі, ДФС доопрацьовується програмне забезпечення, необхідне для реалізації цього наказу.

Источник: Дебет-Кредит
 
Цель нашей работы :
Максимально освободить Клиентов от любых проблем и трудностей, связанных
с транспортировкой, таможенным оформлением,  взяв на себя весь комплекс
решения организационных вопросов по логистике.

последние новости                                                   
  © 1999-2013 "СПД Ромашко", тел.: +380 97 000 30 93,  48 706 25 75, 050 352 17 55, 097 117 33 87, факс: +380 48 706 25 75 .                                                                         При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка на "http://romashko.com.ua/" обязательна!