"СПД Ромашко"

  Одесса  +380 48 706 25 75
               +380 97 000 30 93
            
j@romashko.com.ua
   Киев   
              +380 050 352 17 55
              +380 097 117 33 87
 
  vladimir@romashko.com.ua


  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Главная Новости Новости Діють оновлені правила імпорту радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв
Діють оновлені правила імпорту радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв
alt
 Спрощено ввезення обладнання для розробки програмного забезпечення

З 4 серпня змінилися правила імпорту радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ та ВП). Відповідний Порядок ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв затверджений рішенням НКРЗІ від 13.02.2018 р. №78, - повідомляє Юрліга.

Документом суттєвого спрощується імпорт в Україну персональних обчислювальних
машин та інших електропобутових товарів, що містять в своєму складі РЕЗ (в тому числі обладнання та прилади, необхідні для тестування і розробки) для проведення в Україні спеціальних досліджень (медичних, наукових тестів, розробки програмного забезпечення тощо). Таку продукцію можна буде ввозити без декларації про відповідність вимогам Технічного регламенту радіообладнання і/або внесення відповідної інформації про РЕЗ до Загального реєстру РЕЗ.

Також не потрібна декларація про відповідність вимогам техрегламенту при ввезенні аматорських супутникових радіостанцій з метою застосування в експериментальних дослідженнях, радіолокаційних, навігаційних систем та авіаційної радіоелектроніки з метою виробництва, ремонту, відновлювальних робіт цивільного повітряного судна або створення обмінного фонду запчастин та іншого обладнання згідно із затвердженим Переліком.

Встановлено, що будь-який товар (продукція), який за своїми характеристиками призначений для випромінювання і/або приймання радіохвиль або до складу (комплект постачання) якого входять призначені для цього пристрої, розглядається як РЕЗ (ВП).

Наявність РЕЗ в продукції позначається: Bluetooth, WiFi (або 802.11хх, де хх - букви латинського алфавіту, або їх комбінація), GSM, 3G (або CDMA, UMTS, WCDMA і ін), 4G (LTE, LTE-U та ін.), RFID (NFC), Wireless, Radio Frequency (RF, RF Transmitter), Transciever.

РЕЗ (ВП), призначені для застосування загальними користувачами радіочастотного ресурсу, ввозяться суб'єктами господарювання за умови:

    наявності в Загальному реєстрі РЕЗ;
    відсутності в переліку типів (видів) РЕЗ та ВП, заборонених до застосування та ввезення на територію України, Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, заборонених до застосування та ввезення на територію України (Спеціальний реєстр РЕЗ);
    наявності декларації про відповідність вимогам Технічного регламенту радіообладнання.

Відсутність рішення НКРЗІ про внесення РЕЗ та ВП до Загального реєстру РЕЗ не може бути підставою для відмови в митному оформленні.

Громадяни для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних зі здійсненням підприємницької діяльності, можуть ввозити РЕЗ (ВП) відповідно до розділу XII МК за умови, якщо такі товари відсутні в переліку типів (видів) РЕЗ та ВП, заборонених до застосування та ввезення на територію України, Спеціального реєстру РЕЗ.

Документом також врегульовано правила реалізації в Україні РЕЗ та ВП, форми ведення Спеціального реєстру РЕЗ, а також критерії, за якими приймаються рішення.

Источник: Дебет-Кредит
 
Цель нашей работы :
Максимально освободить Клиентов от любых проблем и трудностей, связанных
с транспортировкой, таможенным оформлением,  взяв на себя весь комплекс
решения организационных вопросов по логистике.

последние новости                                                   
  © 1999-2013 "СПД Ромашко", тел.: +380 97 000 30 93,  48 706 25 75, 050 352 17 55, 097 117 33 87, факс: +380 48 706 25 75 .                                                                         При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка на "http://romashko.com.ua/" обязательна!