"СПД Ромашко"

  Одесса  +380 48 706 25 75
               +380 97 000 30 93
            
j@romashko.com.ua
   Киев   
              +380 050 352 17 55
              +380 097 117 33 87
 
  vladimir@romashko.com.ua


 • Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
Главная Новости Новости Подати заяву на відкриття магазину безмитної торгівлі можна буде в електронній формі
Подати заяву на відкриття магазину безмитної торгівлі можна буде в електронній формі
altМінфін пропонує внести зміни до Порядку подання та розгляду заяв, надання, зупинення дії, анулювання дозволів на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі

5 жовтня 2018 року ДФСУ оприлюднила проект наказу Мінфіну (завантажити), яким пропонується внести зміни до Порядку подання та розгляду заяв, надання, зупинення дії, анулювання дозволів на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі, затвердженого наказом Мінфіну від 08.06.2012 р. №692.

Цей документ розроблено з метою:
 •     вдосконалення видачі дозвільних документів на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі;
 •     скорочення часу отримання дозвільних документів на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі;
 •     зменшення впливу людського фактора під час надання адміністративних послуг з метою мінімізації корупційних ризиків;
 •     забезпечення приведення законодавства України, що регулює здійснення адміністративних процедур (надання адміністративних послуг), пов’язаних із одержанням суб’єктами господарювання прав на провадження певних видів діяльності, до законодавства Європейського Союзу.
Нагадаємо, що відповідно до п. 3 Порядку №692,  для одержання дозволу на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі (МБТ) до митного органу та органу охорони державного кордону, у зоні діяльності яких планується відкрити МБТ, підприємство має подати заяву на відкриття та експлуатацію МБТ за встановленою цим порядком формою.

Даним проектом наказу пропонується уточнити, що таку заяву підприємство зможе подати в паперовому та/або електронному вигляді. На сьогодні звернення заявників здійснюються шляхом подання документів на паперових носіях − з наданням паперових копій різних додаткових документів, частина яких також видаються іншими державними органами. Процедури розгляду звернень та прийняття рішень по ним також ведуться у «паперовому» діловодстві.

Як зазначено в Аналізі регуляторного впливу, автоматизація процесів у цій сфері близька до нуля. У той же час ДФСУ є адміністратором великої кількості баз даних, що зберігають інформацію про заявників. "Крім цього, в окремих напрямках ДФС демонструє високий рівень електронних сервісів, наприклад, прийняття податкової звітності (податкові декларації за всіма видами податків приймаються ДФС виключно в електронному вигляді, більше 90% обсягу митного декларування як в напрямку імпорту, так і експорту, і прийом податкових накладних з податку на додану вартість також здійснюється в електронному вигляді, із застосуванням електронного цифрового підпису)".

З метою розширення обсягу електронних послуг, що надається ДФС з використанням системи «єдиного вікна», планується поширити дію цієї системи на подання заяв та видачу дозвільних документів на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі.

Відповідно у тексті проекту та формі заяви слова «Державна митна служба України» та «орган податкової служби» замінено відповідно словами «Державна фіскальна служба України» та «органи доходів і зборів».

Очікується, що цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту наказу можна надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:
 •     Міністерство фінансів України: 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
 •     Державна фіскальна служба України: 04655, МПС, м. Київ - 53, Львівська площа, 8, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
Источник: Дебет-Кредит
 
Цель нашей работы :
Максимально освободить Клиентов от любых проблем и трудностей, связанных
с транспортировкой, таможенным оформлением,  взяв на себя весь комплекс
решения организационных вопросов по логистике.

последние новости                                                   
  © 1999-2013 "СПД Ромашко", тел.: +380 97 000 30 93,  48 706 25 75, 050 352 17 55, 097 117 33 87, факс: +380 48 706 25 75 .                                                                         При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка на "http://romashko.com.ua/" обязательна!