"СПД Ромашко"

  Одесса  +380 48 706 25 75
               +380 97 000 30 93
            
j@romashko.com.ua
   Киев   
              +380 050 352 17 55
              +380 097 117 33 87
 
  vladimir@romashko.com.ua


  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Главная Новости Новости За порушення строків розмитнення авто з «єврономерами» – штраф від 17 до 170 тис. грн
За порушення строків розмитнення авто з «єврономерами» – штраф від 17 до 170 тис. грн
altВРУ ухвалила у другому читанні законопроект, який змінює правила тимчасового ввезення авто та збільшує штрафи за порушення терміну їх перебування на митній території України

Нацполіція отримає право перевірки «євроблях»

Парламент ухвалив у другому читанні другий законопроект з пакету законів про «євробляхи» – №8488 «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», передає кореспондент РБК-Україна.

За закон проголосували 245 парламентарів.

Зокрема, документом пропонуються зміни до низки статей Митного кодексу України. Розширюються умови, які є підставою для продовження попередньо встановленого терміну тимчасового ввезення транспортних засобів комерційного призначення, здійснення інших операцій з такими транспортними засобами у випадках, передбачених кодексом. При цьому редакція, яка діяла до цього, передбачає продовження терміну тимчасового ввезення тільки в разі накладення арешту (вилучення).

Нові штрафи
Так, у документі передбачені штрафи за порушення терміну перебування автомобіля на «евробляхах» у режимі транзиту.

Законом передбачається встановити штраф за перевищення терміну від 10 до 20 діб – 17 тисяч гривень, від 20 до 30 діб – 85 тисяч гривень, більш ніж на 30 діб (а також за втрату або розкомплектування транспортних засобів) – 170 тисяч гривень, або їх конфіскацію за рішенням суду.

У проекті встановлюється можливість складання протоколу про порушення митних правил за відсутності особи, яка притягається до адмінвідповідальності, з подальшою передачею такій особі за повідомленою нею або наявною в органах доходів і зборів адресою (місцем проживання або фактичного перебування).

Контроль за авто на єврономерах
У Законі прописаний механізм взаємодії митників, поліцейських і прикордонників, створення автоматизованої системи обміну інформацією. Таким чином, Національна поліція отримає право перевірки авто на єврономерах, а тих, хто не розмитнив машину, але їздить, каратимуть високими штрафами.

Підкреслимо, вводиться автоматизований обмін інформацією між органами доходів і зборів, Державною прикордонною службою та органами Національної поліції з метою контролю за використанням на території України транспортних засобів особистого користування, що тимчасово ввозяться на митну територію України та/або поміщених у митний режим транзиту.

Крім того, встановлюється обов'язок органів доходів і зборів передавати Держприкордонслужбі України та органам Нацполіції інформацію про порушників митних правил, а також інформацію про осіб і терміни тимчасового ввезення або переміщення транспортних засобів у митному режимі транзиту для контролю на митній території України за їх цільовим використанням.

Источник: Дебет-Кредит
 
Цель нашей работы :
Максимально освободить Клиентов от любых проблем и трудностей, связанных
с транспортировкой, таможенным оформлением,  взяв на себя весь комплекс
решения организационных вопросов по логистике.

последние новости                                                   
  © 1999-2013 "СПД Ромашко", тел.: +380 97 000 30 93,  48 706 25 75, 050 352 17 55, 097 117 33 87, факс: +380 48 706 25 75 .                                                                         При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка на "http://romashko.com.ua/" обязательна!