"СПД Ромашко"

  Одесса  +380 48 706 25 75
               +380 97 000 30 93
                
j@romashko.com.ua
   Киев   
+380 44 229 25 75
              +380 50 352 17 55
              +380 97 117 33 87
 
      vladimir@romashko.com.ua


  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Главная Новости Новости Проекти у рамках Програми EXBS сприятимуть розбудові української митниці
Проекти у рамках Програми EXBS сприятимуть розбудові української митниці
altСтан співпраці та перспективи майбутньої взаємодії в рамках Програми з експортного контролю та безпеки кордонів в Україні (EXBS) обговорили сьогодні в.о. Голови ДФС Олександр Власов, Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов та представники програми EXBS.

«Програма EXBS завжди підтримувала зусилля фіскальної служби щодо посилення можливостей та механізмів митних органів з контролю за переміщенням товарів подвійного призначення та протидії митним правопорушенням. Ми вдячні експертам за рекомендації та допомогу у розбудові української митної системи. Впевнений, що надалі співпраця EXBS та митних органів України буде лише посилюватися та мати конкретні результати», – наголосив Олександр Власов.

Він також відзначив, що саме завдяки рекомендаціям EXBS та Глобальної програми контролю за контейнерами (ССР) в Одеській митниці ДФС було створено підрозділ портового контролю, який включено до складу управління протидії контрабанді. Завдяки роботі управління лише за перше півріччя цього року виявлено 269 кг наркотичних речовин та понад 2 тис. блоків цигарок. При цьому 257 кг кокаїну було виявлено нещодавно в контейнері з бананами, який прибув з Південної Америки.

Крім того, важливими є рекомендації експертів EXBS щодо результатів оцінки системи націлювання на управління ризиками по вантажних перевезеннях. Отриманий від експертів EXBS звіт буде ретельно проаналізований для подальшої імплементації зазначених в ньому висновків. Представники EXBS також висловили готовність надати українським митникам можливість доступу до інструментів та платформ автоматизованих баз даних, якими користуються американські колеги при роботі з системою націлювання та управління митними ризиками по вантажних перевезеннях.

У свою чергу Голова Державної митної служби Максим Нефьодов відзначив, що для новоутвореної митної служби є важливою співпраця з експертами Програми та висловив готовність до впровадження нових проектів на митниці.

Він також окреслив основні напрями розвитку митних органів після їх від’єднання від ДФС. Так, за словами Максима Нефьодова, наразі визначено завдання зробити українську митницю одночасно спроможною, ефективною та безпечною, якій би довіряли платники податків.

Для досягнення цих цілей очільник ДМС визначив п’ять основних напрямів подальшого розвитку митної служби – це максимальна електронізація всіх процесів, кадрова реформа, розвиток митної інфраструктури, євроінтеграція та співпраця з митними органами інших країн, а також функціональна трансформація митниці для посилення безпекової складової у її діяльності.

Представники EXBS, зокрема, схвально відзначили посилення безпекової функції у роботі митниці та звернули увагу на необхідність підвищення іміджевої репутації митної служби та відновлення довіри до неї платників податків.

Крім того, експерти EXBS назвали співпрацю з фіскальною службою позитивною та висловили бажання до впровадження нових проектів у рамках Програми.

За словами очільника ДФС Олександра Власова, митниця, зокрема, потребує продовження співпраці щодо подальшого підвищення навичків та потенціалу підрозділів експортного контролю, які нещодавно створені в митницях, та отримання відповідної методичної допомоги. Методична експертна підтримка необхідна і при підготовці посадових осіб митниць ДФС з протидії незаконному переміщенню наркотичних засобів, зброї, небезпечних речовин з використанням автомобільного, авіаційного та морського транспорту, а також забезпечення митниць ДФС технічними засобами митного контролю у межах отримання міжнародної технічної допомоги.

Довідково.Програма з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS)  фінансується Державним Департаментом США та успішно реалізується в Україні з 2001 року на підтримку розвитку та посилення української національної системи експортного контролю з метою запобігання розповсюдженню зброї масового знищення.

Джерело: Прес-служба Державної фіскальної служби України

 
Цель нашей работы :
Максимально освободить Клиентов от любых проблем и трудностей, связанных
с транспортировкой, таможенным оформлением,  взяв на себя весь комплекс
решения организационных вопросов по логистике.

последние новости                                                   
  © 1999-2013 "СПД Ромашко", тел.: +380 97 000 30 93,  48 706 25 75,+380 44 229 25 75, 050 352 17 55, 097 117 33 87, факс: +380 48 706 25 75+380 44 229 25 75 .При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка на "http://romashko.com.ua/" обязательна!