"СПД Ромашко"

  Одесса  +380 48 706 25 75
               +380 97 000 30 93
                
j@romashko.com.ua
   Киев   
+380 44 229 25 75
              +380 50 352 17 55
              +380 97 117 33 87
 
      vladimir@romashko.com.ua


  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Главная Новости Новости Не всі звернення до держорганів хочуть розглядати
Не всі звернення до держорганів хочуть розглядати
altВідповідний законопроект зареєстровано у у Верховній Раді.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2480 (ініціатор - партія "Слуга народу") щодо умов розгляду звернень.

Метою проекту Закону є визначення кола осіб, які мають право звертатися до державних органів, а також зменшення навантаження держорганів шляхом визначення випадків, коли звернення не розглядається.

Так, громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування з питань, віднесених законодавством до сфери їх компетенції, а також об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Відповідно до документу звернення, оформлене з дотриманням зазначених вимог, адресоване органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких не належить вирішення порушених у зверненнях питань, повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями без розгляду по суті не пізніш як через десять днів від дня його отримання.

Вилучається положення щодо передачі звернення органу, до компетенції якого належить відповідне питання від органу, якому надійшло відповідне звернення.

На даний час діє норма відповідно до якої якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.

Крім того, пропонується не розглядати повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, очевидно є беззмістовним та/або стосується питань, вирішення яких не належить до повноважень цього органу.

Крім того, запропоновано забезпечити виконання Рішення Конституційного Суду в частині надання права неповнолітнім та недієздатним особам особисто звертатися до органів державної влади з метою реалізації їх конституційних прав.
 
Джерело: ЛІГА:ЗАКОН

 
Цель нашей работы :
Максимально освободить Клиентов от любых проблем и трудностей, связанных
с транспортировкой, таможенным оформлением,  взяв на себя весь комплекс
решения организационных вопросов по логистике.

последние новости                                                   
  © 1999-2013 "СПД Ромашко", тел.: +380 97 000 30 93,  48 706 25 75,+380 44 229 25 75, 050 352 17 55, 097 117 33 87, факс: +380 48 706 25 75+380 44 229 25 75 .При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка на "http://romashko.com.ua/" обязательна!